نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تغیر همسر

956
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تغیر همسر

درود
    دوستان مشاورکو ، بنده مشکلات زیادی دارم و نیاز به مشاوره گرفتن دارم و هیچ منبع درآمدی ندارم تابتونم مشاوره بیرونی برم
    شوهرم ۳۲ سالشه و خودم ۲۸ سال شوهرم خیلی پول داره و وضع مالیشم خوبه ! از مخارج خونه تا پوشاک و لباس را به خوبی تامین میکنه اما پول تو دست من هیچ وقت نیست
    میگه من که همه چی تهیه کردم مثلا بگم برای فلان چیز
    میخوام ، میگه خودش باید تهیه کنه و میره میخره خیلی اذیت میشم این شکلی
    یا واسه رفت و آمد من به بیرون از خونه خیلی پارازیت میندازه و نمیزاره راحت باشم مثلا میگه کجا میگم فلان جا میگه الزامی نیست بری میگم تو چرا گیر میدی نیگه خوش ندارم ناموسم بره بیرون تو بازار یا تو کافی شاپ ها بدون مرد خودمم باهات میام میخوای بری
    میخوام تغیرش بدم کمکم کنید
    عزیزان منتظرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : تغیر همسر

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی و احساسات ناخوشایندی همراه هست اما دقت کنید که شما نمی توانید به امید تغییر دادن ایشان پیش بروید چون این رفتارها برگرفته شده از سبک شخصیتی ، دیدگاها و سبک رفتاری می باشد که همسر شما در طی 32 سال کسب کرده اند پس تغییر دادن به راحتی امکان پذیر نمی باشد آن هم زمانی که همسر شما رفتارهای خود را درست می دانند .
    در این مسیر نیاز به بررسی بعد شخصیتی و رفتاری همسرتان و نوع تعاملی می باشد که شماها باهم دارید بهتر است در این مسیر در احترام به همسرتان احساسات و نیازهای خود را با ایشان در میان بگذارید و سعی کنید که این در میان گذاشتن بدون برچسب زدن و یا به دنبال مقصر بودن باشد بهتر است از ایشان بخواهید که باهم به زوج درمانگر مراجعه کنید تا یک متخصص در مسیر بهبود زندگی مشترک به هردویتان با بررسی دقیق کمک کند .
    یکی از اشتباهاتی که افراد با ان مواجهه هستند نادیده گرتن سبک شخصیتی و رفتاری فرد مقابل می باشد و به امید تغییر دادن فرد وارد زندگی مشترک می شوند در صورتی که تغییر دادن افراد به راحتی نمی باشد و در این مسیر در اولین گام بینش خود فرد و تمایل در خود فرد اهمیت دارد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)